Szoftverfejlesztő mérnök – beágyazott rendszerekhez

területen keresünk kollégát, vagyonvédelemmel és nyomkövetéssel foglalkozó fejlesztői csapatunkba.

Ha még nem rendelkezel több éves tapasztalattal, de foglalkoztál már érdemben az alábbi témák közül néhánnyal, akkor örömmel látunk egy interjúra:

  • ANSI C nyelv alapos ismerete
  • STM32 (Cortex-M) mikrokontrollerek programozása
  • Beágyazott rendszer perifériák illesztése, tervezése (analóg/digitális)
  • FreeRTOS vagy egyéb beágyazott operációs rendszer ismerete
  • Altium Designer áramkör tervező
  • Csoportos és önálló munkavégzés képessége
  • Analitikus gondolkodás

Még jobban örülünk, ha az alábbi témakörökben is rendelkezel némi tapasztalattal:

  • Mikrokontroller alapú, mélyebb debug ismeretek
  • Elektromos járművek belső működése
  • Bluetooth Low Energy
  • CAN bus ismeretek
  • Analóg perifériák tervezése
  • Clean coding
  • Git, Subversion használata
  • Nagysebességű áramkörök tervezése
  • Készség szintű angol nyelvismeret

Feladataid:

  • Részvétel műholdas és más telemetriai megoldásokon alapuló, új és egyedi megoldások tervezésében
  • Kutatási és fejlesztési projektekben való aktív közreműködés
  • Javaslattétel a felmerülő ügyféligények megoldására

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • stabil, megbízható munkahely,
  • rugalmas munkaidő,
  • home office-ban is történő munkavégzés,
  • versenyképes jövedelem,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőség
  • közös grillezések, mozizások
  • kellemes munkakörnyezet, gyümölcsnap
  • és ebédedet nálunk akár a teraszon is elfogyaszthatod

Munkavégzés helye: Budapest XX. kerület
Ha szívesen lennél kis csapatunk tagja és fent leírtak is szimpatikusak, akkor küldd el magyar nyelvű, fényképes, fizetési igényed is tartalmazó önéletrajzod a job@jarkon.hu email címre. Örömmel vesszük, ha az interjúra tudsz magaddal hozni akár referencia munkákat, vagy hobbi projekteket!

Ha egy gőzölgő csésze kávéról a Java jut eszedbe és máris lendületbe jönnek az ujjaid, akkor olvass tovább:

Junior / Senior Java fejlesztőt keresünk

GPS alapú flottakövetéssel és annak mindenirányú fejlesztésével IS foglalkozunk, immáron több, mint 10 éve. Zseniális mérnökeinek és magasan kvalifikált kollégáinak köszönhetően évről évre növekszünk. Mivel mindent magunk csinálunk - más szolgáltatókkal szemben - abban rejlik előnyünk ügyfeleink számára, hogy sokkal rugalmasabbak vagyunk.Ebből is láthatod, hogy bőven akad feladat, ahol a már megszerzett tudásodat kamatoztathatod és akár újakat is tanulhatsz hozzá.

FELADATAID:

  • változatos fejlesztési feladatok: desktop- és szerveralkalmazások fejlesztése Windows és Linux rendszerekben
  • részvétel a fejlesztési folyamat minden lépésében: Szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és tesztelése
  • automatikus tesztkörnyezet kialakítása
  • kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, fejlesztőkkel és más szervezeti egységekkel

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 1 - 3 év releváns JAVA szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Spring/Springboot ismeret
  • Általános MYSQL és Linux alapismeretek
  • Belső motiváció, csapatban gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Ami előnyt jelent:

  • Java Swing, JavaFX
  • C++ ismeret
  • Docker ismeret
  • Android fejlesztői tapasztalat
  • SVN, Git használata
  • Angol nyelvtudás
  • BSC / MSC informatikai végzettség

Pontosan mit is adunk cserébe?

  • bejelentett, alkalmazotti munkaviszony heti 40 órában
  • rugalmas munkaidő
  • otthoni munkavégzés lehetősége
  • versenyképes, kiszámítható fix bérezés
  • motiváló premizálási módszer
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • hosszútávú munkalehetőség
  • összeszokott, jó csapat, szuper jófej főnökkel - akitől bármikor kérdezhetsz
  • jól felszerelt iroda, kulturált munkakörnyezet
  • közös grillezések, mozizások, evezés, Paint Ball
  • ingyen kávé és tea
  • gyümölcsnap
  • szolgáltatásainkat, eszközeinket alkalmazotti kedvezménnyel veheted igénybe

Munkavégzés helye: Lesd meg a térképen: 1205 Budapest, Toldy Ferenc u. 15-17.

Jelentkezés módja: küldd el fényképes önéletrajzodat a job@jarkon.hu email címre még ma! Kíváncsiak vagyunk fizetési igényedre is, szóval ezt se hagyd ki. Ha minden klappol, akár már holnap munkába is állhatsz, gyere és próbáld ki magad!

Unod már a droidságot és az egyhangúságot? Nem találsz kihívást a munkádban? Pedig te jó fej vagy, szeretsz beszélni és csíped ha ehhez hasonló emberek vesznek körül?

Ha a fentiek közül akárcsak egyre is IGEN a válasz, akkor a legjobb helyen jársz! Lépj a tettek mezejére és jelentkezz hozzánk még ma! …azért még pár dolgot elárulunk:

Távfelügyeleti ügyfélszolgálatos operátort,

azaz diszpécsert keresünk, a már meglévő csapatunkba.

Sőt, ha bosszant, hogy nem tudod elintézni napközben az általános tennivalóidat - mert minden más is munkaidőben van nyitva – akkor ismét egy jó hír: Nálunk éjszaka is dolgozhatsz! … akár macinaciban és unikornisos papucsban!

Maga a munka:

  • Beérkező telefonhívások, jelzések és e-mailek kezelése, feldolgozása.
  • Saját fejlesztésű programok használata – melynek fejlesztésében akár te is részt tudsz venni
  • 12 órás műszakok /nappal és éjjel is – DE! Figyelünk az igényeidre – a beosztást együtt készítjük el, így előre megkérdezzük, hogyan tudsz dolgozni a következő hónapban!
      szükséged van szabadságra – bármikor!

Amit tőled kérünk:

  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
      Word, Excel és E-mail kliens – a többire mi megtanítunk! ;)
  • Emberközpontúság – Nálad már csak Buddha türelmesebb és Teréz Anya segítőkészebb, de szereted hasznosnak érezni magad, jól esnek az elismerő szavak és szereted a kihívásokat– akkor kellesz nekünk!
  • Do you speak English? – minimum társalgási szinten beszélsz és írsz? – tudd elmondani az instrukciókat külföldi ügyfeleinknek is.
      + 1 érv mellettünk: Most jöttél haza külföldről és nem szeretnéd elveszíteni a megszerzett nyelvi tudásodat, nálunk szinten tarthatod!

Előny, de nem feltétel

  • Ügyfélszolgálaton, Vevőszolgálaton vagy Call Centerben szerzett tapasztalat, akár külföldön is.
  • Nyitottság műszaki témák iránt
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

És most mi jövünk, mit is adunk mindezért cserébe

  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Stabil, megbízható munkahely, amely folyamatosan fejlődik
  • 100%-ban magyar tulajdonú cég, szuper jófej főnökökkel!
  • Menő munkakörnyezet – távol a város zajától egy kedves és békés utcában mesés irodában, ingyen parkolási lehetőséggel (néha süti is van)
  • Dinamikus, pozitív szemléletű csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség (személyre szabott tréningek)
  • Choaching
  • Ebédedet nálunk akár a teraszon is elfogyaszthatod (vagy télen is, ha bírod a hideget)

Munkavégzés helye:
1205 Budapest, Toldy Ferenc u. 15-17. – lesd meg a térképen